De MIDI is weer begonnen; de clubgezelligheid viert iedere woensdag weer hoogtij. Flights schuiven bij elkaar aan voor borrel en eten (o.a. aan de door de MIDI gesponsorde derde stamtafel!).
Deze serie MIDI’s eindigt pas weer op de eerste woensdag in september. Dus, pak je agenda, blok alle woensdagen. We starten tussen 16.30 en 18.30 uur. Het inschrijfgeld is € 4 en je mag een introducé meenemen, die slechts € 20 green fee hoeft te betalen.
De MIDI–commissie zit steeds weer klaar om jullie, zoals gebruikelijk, met een brede glimlach te ontvangen.
Voor nieuwe leden: de MIDI is een MIDweekse inloopwedstrijd over 9 holes waar je tussen 16.30 en 18.30 mag komen en speelt met de golfers die zich ook rond dat tijdstip aanmelden. Gezelligheid is heel belangrijk, handicap minder. Het is een wedstrijd, je kan dus prijsjes winnen, maar meedoen is beslist net zo belangrijk. Ben je er voor de eerste keer, dan houden we daar achter de wedstrijdtafel rekening mee, en zorgen we voor een fijne indeling. Het is de ultieme manier om in korte tijd veel leden te leren kennen. Dus we raden ook juist de nieuwe leden aan om te komen!
Tot MIDI !