Competitie

Competitie 2018

Het is ons een bijzonder genoegen uw competitie team(s) te mogen ontvangen op onze baan in Loenen aan de Vecht voor de competitie 2018.
Onderstaand treft u de namen en e-mail adressen van onze team-captains aan.
Wij zullen zoals gebruikelijk een lunchbuffet en eventueel ook diner serveren.
Voor diner-afspraken graag even afspreken met de ontvangende captain.
Wij hebben voor 36 holes competities starttijden vanaf 09.00 uur en vanaf 13.30 uur, en voor de 27 en 18 holes competities vanaf 10.30 en 13.30 gereserveerd.

Vanzelfsprekend zal het mogelijk zijn voor te spelen op onze baan in overeenstemming met het NGF reglement: in onderling overleg op basis van wederkerigheid. Voor teams die van deze mogelijkheid gebruik willen maken, gelieve contact op te nemen met de desbetreffende team-captain.
Softspikes zijn op onze baan verplicht.

Wij wensen alle teams een gezellige en sportieve dag toe op de plaats waar het golf ooit in 1296 uitgevonden werd: Loenen aan de Vecht.

Met vriendelijke groeten,

Namens de competitiecommissie,
Jochem Roelofs, Lourine de Putter en Wieke van der Linden

Dames 1 Zondag: 27 holes, 2e klasse (poule D226), captain Nicole van Twuijver, 06-39562718, nicole@cottoceramix.nl
Dames 1 Dinsdag: 27 holes, Hoofdklasse (Poule D304), captain Annette Blommendaal, 06-21895543, annette@happy-at-work.nl
Dames 2 Dinsdag: 27 holes, 1e klasse (poule D311), captain Veronique Jansen, 06-54712373, v.jansen@hccnet.nl
Dames 3 Dinsdag: 27 holes, 3e klasse (poule D326), captain Dorine Hoogendam, 06-22931895, dorinehoogendam@gmail.com
Dames Senioren 1 Donderdag: 27 holes, 3e klasse (poule M35), captain Inge in ‘t Veld, 06-28534067, ingeintveld@casema.nl
Dames Senioren 2 Donderdag: 27 holes, 4e klasse (poule M43), captain Pia van Haren, 06-21293705, pia.vanharen@planet.nl
Dames Senioren 3 Donderdag: 27 holes, 4e klasse (poule M37), captain Marianne Meijer, 06-25091594, gcmeijer@ziggo.nl 
Dames Senioren 1 Donderdag: 18 holes, 2e klasse (poule M217), captain Laetitia Praamstra, 06-13422448, laetitiapraamstra@gmail.com
Heren 1 Zondag: 36 holes, Standaard 3e klasse (poule H24), captain Matthijs Babeliowsky, 06-53410744, matthijsbabeliowsky@gmail.com
Heren 1, zondag: 27 holes, 4e klasse (poule H253), captain Bob van Gils, 06-10299562, gils.van.bob@gmail.com
Heren 2 Zondag: 27 holes, 5e klasse (poule H284), captain Jos van Oost, 06-21577255, j.van.oost@ios-elc.nl 
Heren 3 Zondag: 27 holes, 5e klasse (poule H 270), captain Laurens Maartens, 06-23559612, laurens.maartens@gmail.com
Heren Senioren 1 Vrijdag: 18 holes, Dubbel Negen, 2e klasse, (Poule P214) captain Olaf Vis, 06-46519861, o.vis@planet.nl
Heren Senioren 2 Vrijdag: 18 holes, Dubbel Negen, 4e klasse, (Poule P233) captain Kees Zwagers, 06-53119827, k.zwagers@upcmail.nl
Jeugd 1, Zondag, 18 holes, 1e klasse (poule J106), captain Ron Goudsmit, 06-53130335, rgoudsmit@xs4all.nl
Jeugd 1, Zondag, 36 holes, 2e klasse (poule J19), captain Andries Nieuwland, 06-55302777, an@pcnv.nl

 

 

Scroll to top