Competitie

Competitie 2020

Het is ons een bijzonder genoegen uw competitie team(s) te mogen ontvangen op onze baan in Loenen aan de Vecht voor de competitie 2020. Onderstaand treft u de namen en e-mail adressen van onze team-captains aan.Wij zullen zoals gebruikelijk een lunchbuffet en ook diner serveren. Voor diner-afspraken graag even afspreken met de ontvangende captain.
Wij hebben voor 36 holes competities starttijden vanaf 09.00 uur en vanaf 13.30 uur, en voor de 27 en 18 holes competities vanaf 10.30 en 13.30 gereserveerd.
Vanzelfsprekend zal het mogelijk zijn om tegen gereduceerd tarief op onze baan voor te spelen. Dit is wel op basis van wederkerigheid. Het tarief voor 9 holes is 20 euro en voor 18 holes (2 x 9) is dit 35 euro. De teams die hiervan gebruik willen maken, kunnen contact opnemen met ons secretariaat: 0294-237600 of 0294-237602.

Softspikes zijn op onze baan verplicht.

Wij wensen alle teams een gezellige en sportieve dag toe op de plaats waar het golf ooit in 1296 uitgevonden werd: Loenen aan de Vecht.

Met vriendelijke groeten,

Namens de competitiecommissie,
Lourine de Putter, Jan Peringa en Wieke van der Linden


Dames 1 Zondag:
 27 holes, 2e klasse (poule D233), captain Nicole van Twuijver, 06-39562718nicole@cottoceramix.nl

Dames 1 Dinsdag: 27 holes, 1e klasse (Poule D309), captain Annette Blommendaal, 06-21895543annette@happy-at-work.nl

Dames 2 Dinsdag: 27 holes, 2e klasse (poule D320), captain Veronique Jansen, 06-54712373v.jansen@hccnet.nl

Dames 3 Dinsdag: 27 holes, 3e klasse (poule D329), captain Dorine Hoogendam, 06-22931895dorinehoogendam@gmail.com

Dames Senioren 1 Donderdag: 27 holes, 3e klasse (poule M33), captain Inge in ‘t Veld, 06-28534067ingeintveld@casema.nl

Dames Senioren 2 Donderdag: 27 holes, 4e klasse (poule M36), captain Pia van Haren, 06-21293705pia.vanharen@planet.nl

Dames Senioren 3 Donderdag: 27 holes, 4e klasse (poule M42), captain Heide van Seumeren, 06-46236354, heidevanseumerenrapp@gmail.com

Dames Senioren 1 Donderdag: 18 holes, 2e klasse (poule M216), captain Laetitia Praamstra, 06-13422448laetitiapraamstra@gmail.com

Heren 1 Zondag: 36 holes, Standaard 1e klasse (poule H10), captain Andries Nieuwland, 06-55302777An@pcnv.nl

Heren 1 Zondag: 27 holes, 4e klasse (poule H 256), captain Laurens Maartens, 06-23559612laurens.maartens@gmail.com

Heren 2 Zondag: 27 holes, 4e klasse (poule H259), captain Jos van Oost, 06-21577255j.van.oost@ios-elc.nl

Heren 3 Zondag : 27 holes, 5e klasse (poule H277), captain Bob van Gils, 06-10299562gils.van.bob@gmail.com

Heren Senioren 1 Vrijdag: 27 holes, 4e klasse (poule P62), captain Arjen Zweedijk, 06-53835653info@arjenzweedijk.nl

Heren Senioren 1 Vrijdag: 18 holes, Dubbel Negen, 1e klasse, (Poule P210) captain Olaf Vis, 06-46519861o.vis@planet.nl

Heren Senioren 2 Vrijdag: 18 holes, Dubbel Negen, 4e klasse, (Poule P229) captain Bram van Vliet, 06-53292022bram@healthwealth.nl

Jeugd 1, Zondag: 36 holes, 2e klasse (poule ?), captain Andries Nieuwland, 06-55302777An@pcnv.nl

Scroll to top